Firma Skowroński jest na Tablicy
 Oceń wpis
   

Coraz częściej powtarzające się reklamy w telewizji skłoniły nas do umieszcenia ogłoszeń w serwisie Tablica.pl

Na początek zaproponowaliśmy węże do wody 

Komentarze (2)
Pergola Skośna do Kwiatów
 Oceń wpis
   

Przeglądając wyniki oglądalności reklam w adwords Firmy Skowroński, w ostatnim miesiącu Pergola  cieszyła się dużą popularnością.

Pergola Skośna, w kolorze białym, brązowym lub czarnym, wykonana z tworzywa sztucznego, wysoka na 120cm. Odporna na korozję, nie wymaga malowania i konserwacji. Opakowanie zawiera wszystkie elementy konstrukcyjne do samodzielnego montażu. Sprzedawana na sztuki.

 Architektura Ogrodowa to głównie Meble Ogrodowe takie jak krzesła, stoły, parasole i pawilony. W tej grupie znajdują się również takie elementy jak podesty, płotki ogrodowe oraz Ogrodzenia. Wszystkie elementy architektury są narażone na warunki atmosferyczne. S łońce i deszcz, wilgoć i promienie UV wpływają na trwałość mebli. D r ew n o z którego najczęściej wykonane są elementy architektury (takie jak rattan, eucalyptus globus) źle znoszą kontakt z wodą i słońcem. Konstrukcje stalowe są bardzo stabilne dzięki swej wadze a dobrze zabezpieczone przed korozją mogą służyć lata. Konstrukcje plastikowe są tanie i lekkie, nie wymagają konserwacji, a dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów mogą być równie wytrzymałe i estetyczne jak ich odpowiedniki drewniane i metalowe.

Architektura Ogrodowa oferowana przez Firmę Skowroński to elementy wykonane ze specjalnej mieszanki polichlorku winylu, której właściwości powodują, że są to konstrukcje trwałe i odporne na działanie różnorodnych warunków klimatycznych:

- bez konserwacji zachowują doskonałą trwałość
- nie przemakalne, nie gnijące, nie rdzewieją
- Nie przyciągają szkodników takich jak korniki, grzyby i glony
- odporne na zużycie, nie pękają
- sprężyste
- barwione w masie, w kilku kolorach
- zachowują kolor
- mogą być wykorzystywane jako podesty, płotki,
- gładka, estetyczna, jednolita powierzchnia
- nie wymagają użycia środków chemicznych do zmywania i konserwacji
- proste w eksploatacji i montażu
- lekkie
Prosimy wybrać odpowiedni kolor dokonując zakupu.Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia.
 

Komentarze (1)
Mocne Grube Węże Ogrodowe
 Oceń wpis
   

Wąż, który Nie Ulega Skręcaniu i Zginaniu podczas użytkowania!

Wąż wykonany z mieszanki HiTech PVC przeznaczony do transportu wody. Koloru zielonego, gładki wewnątrz, użebrowana powierzchnia zewnętrzna. Wymiary znormalizowane do stosowanych powszechnie: ½ i ¾ cala. Pasuje do Wszystkich Szybkozłączy dostępnych na rynku. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno w ogrodach jak i w gospodarstwach rolniczych.

Ten Wąż to Koniec Kłopotów, bo podczas użytkowania nie zgina się i woda zawsze będzie przepływać!


Dane użytkowe:

- Średnica wewnętrzna: (3/4'' ), (1/2'' )
- Tolerancja średnicy wewnętrznej: ±0,5 mm
- Grubość ścianki: ~ 4mm
- Dopuszczalne ciśnienie pracy w temp. 23±2°C : 0,8MPa (ok.8bar)
- Oferowany w odcinkach po 20, 30, 50 metrów

Oferujemy węże 1/2 i 3/4 cala w odcinkach 20, 30, 50 metrów!


Węże ogrodowe aby dobrze spełniać zadania jakie powierzają im ogrodnicy i rolnicy powinny być nie tylko tanie. Mają w łatwy sposób zwijać się i rozwijać, zachowując elastyczność nie powinny załamywać się ani zginać podczas pracy. Zagięcie węża skutecznie uniemożliwia przepływ wody. Zastosowanie węży z oplotem, nawet z poczwórną ścianką nie zawsze spełnia to zadanie.

Firma Skowroński opracowała specjalną mieszankę HiTech, z której wykonany jest Wąż. Duża wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim duża sprężystość powodują, że wąż ten nie ulega skręcaniu i zginaniu podczas użytkowania. Może służyć również jako wąż do pomp.

Aby zakupić ten mocny wąż ogrodowy 1/2 cala 20 metrów wybierz opcję dostawy: przedpłata lub przesyłka pobraniowa. Zamówiony wąż wyślemy w ciągu dwóch dni roboczych. Wybierając opcję przedpłaty, wąż wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.
 

 


 

Komentarze (0)
Polać?
 Oceń wpis
   

Słońce coraz mocniej świeci,

na podwórku bawią się dzieci

a mnie nurtuje pytanie,

jak to jest z podlewaniem?

Zanurkowałem więc w głębiny wiedzy
by odpowiedzieć sobie na pytanie
czy można podlewać trawnik w południe?

Zapotrzebowanie trawnika na wodę jest spore, gdyż sięga 2-4 litrów na metr kwadratowy, co więcej w porze wiosennej największe. Wbrew jednak obiegowym opiniom można trawnik podlewać zimną wodą, ponadto nie stwierdzono przypadków oparzeń źdźbeł trawy w wyniki podlewania w czasie najintensywniejszego działania promieni słonecznych. Jest to co prawda nieekonomiczne, ale pozwala schłodzić rośliny. Odradza się takiego podlewania gdy korzystamy z ujęcia wody zażelazionej lub zawapnionej z powodu powstających na trawie brzydkich osadów.

Najistotniejszy w podlewaniu jest wąż ogrodowy wraz ze zraszaczem. Zraszaczy jest mnóstwo, jednak mało kto wie, że należy je dobierać w zależności od funkcji i rodzaju węża jaki posiadamy. Najczęściej wymienianą i poszukiwaną cechą węża ogrodniczego jest jego nie skręcanie się. Ta cecha węża miałaby być uwarunkowana od liczby warstw oraz rodzaju oplotu węża. Warto mieć wąż, który łatwo się zwija, nie zagina się i jest doskonałym przewodnikiem wody. Wąż tego rodzaju powinien wytrzymywać ciśnienie do 2 bar, czyli takie, jakie najczęściej mamy w instalacji domowej.

Niestety warstwy węża oraz dodatkowe przeploty wcale nie spełniają swojego zadania gdy chodzi o nie zginanie się węża. Oczywiści mówimy tu o wężach ogrodniczych, w tym maksymalnie o średnicy 1 cala.

Wąż, który Nie Ulega Skręcaniu i Zginaniu podczas użytkowania! Popularnie znany jako Anti Twist, jednakże nasz wąż od tradycyjnego węża różni się grubością. Dzięki temu dłużej może być Ci przydatny do pracy w ogrodzie.

Wąż wykonany z mieszanki HiTech PVC przeznaczony do transportu wody. Koloru zielonego, gładki wewnątrz, użebrowana powierzchnia zewnętrzna. Wymiary znormalizowane do stosowanych powszechnie: ½ i ¾ cala. Pasuje do Wszystkich Szybkozłączy dostępnych na rynku. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno w ogrodach jak i w gospodarstwach rolniczych.

Ten Wąż to Koniec Kłopotów, bo podczas użytkowania nie zgina się i woda zawsze będzie przepływać!
 

 

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC