Znalezione w Sklepie!
 Oceń wpis
   

Czyli o tym co można zrobić ze Sztachety Plastikowej?

 

Sztachety Plastikowe od początku promowaliśmy jako produkty z których klient sam może zdecydować jak je wykorzysta:

Dajemy Ci Zupełną Swobodę
co z nimi zrobisz !

Jednym z tych wielu zastosowań są ławki i ławeczki, w tym również ławki cmentarne.
Reagując na potrzeby klenta, umożliwiliśmy zakup szczebli do ławek w specjalnych wymiarach od 70cm do 120cm. Są one wyposażone we wzmocnienie drewniane które nie tylko wzmacnia konstrukcję ale również ułatwia przymocowanie do konstrukcji szkieletu ławki.

Szczeble do Ławek sprzedajemy w naszym Sklepie Internetowym a także na Allegro.

 

Firma Skowroński produkuje Sztachety Plastikowe o różnej długości. Sprzedajemy je na metry bieżące a klient podaje na jakie odcinki mamy je pociąć.  Do specjalnych zastosowań służy sztacheta wzmocniona profilem stalowym -również oferowana w naszym Sklepie Internetowym.

 Kupując u nas Szczeble do Ławek, wystarczy że zaopatrzysz się w elementy stalowe oraz śruby łączące aby zaoszczędzić i samemu zrobić taką ławkę!

 

Komentarze (0)
Pochwyt na poręcz 40x8 - uaktualnienie oferty
 Oceń wpis
   

Poręczówka w krążkach po 20 metrów oferowana w kolorach: Zielony, Czarny, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna, Popiel jasny i ciemny . Wykonana z polichlorku winylu posiadający specjalne właściwości ułatwiające montaż: po podgrzaniu łatwo nałożyć ją na poręcz o grubości 8 mm. Gładka politura jest miła w dotyku. Tylko 7,90 zł/mb.

 Okładzina Poręczowa po podgrzaniu w wysokiej temperaturze pozwala się łatwo nałożyć na poręcz.

Składając zamówienie zaznacz właściwy kolor .

Okładzina poręczowa PVC służy do pokrycia poręczy balustrad schodowych. Pasuje na płaskownik stalowy o wymiarach 40x8mm.
Okładzina Poręczowa wykonana jest zgodnie z normą:
PN-93/B-89020 Wyroby budowlane z tworzyw sztucznych. Okładzina poręczowa z plastyfikowanego poli(chlorku winylu). 

Komentarze (0)
Listwa Poręczowa 40x6 - uaktualnienie oferty
 Oceń wpis
   

Listwa Poręczowa w krążkach po 20 metrów oferowana w kolorach: Zielony, Czarny, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna, Popiel jasny i ciemny . Wykonana z polichlorku winylu posiadający specjalne właściwości ułatwiające montaż: po podgrzaniu łatwo nałożyć ją na poręcz o grubości 6 mm. Gładka politura jest miła w dotyku. Tylko 7,90 zł/mb.Okładzina Poręczowa po podgrzaniu w wysokiej temperaturze pozwala się łatwo nałożyć na poręcz.

Składając zamówienie zaznacz właściwy kolor .

Okładzina poręczowa PVC służy do pokrycia poręczy balustrad schodowych. Pasuje na płaskownik stalowy o wymiarach 40x6mm.
Okładzina Poręczowa wykonana jest zgodnie z normą:
PN-93/B-89020 Wyroby budowlane z tworzyw sztucznych. Okładzina poręczowa z plastyfikowanego poli(chlorku winylu). 

Komentarze (0)
Sztacheta i szczeble do ławek z PVC
 Oceń wpis
   

Sztachety Plastikowe najczęściej wykonywane są z przeznaczeniem na ogrodzenia, meble ogrodowe takie jak ławki.Oferujemy Sztachety w kolorze Białym, Czarnym, Brązowym.

Panele z PVC są Odporne na Mróz i promienie UV, wytrzymałe na działanie wilgoci i proste w eksploatacji. Nie rdzewieją, nie ulegają przebarwieniom, są sprężyste i bardzo lekkie. Nie trzeba ich malować, i do tego są świetnym izolatorem hałasu.


Wymiary Sztachety:

Szerokość 54mm
Grubość 27mm
Długość nawet do 5 metrów!

Rodzaje Zakończeń:

Trójkątne, Okrągłe i Płaskie. Obecnie w ofercie posiadamy zakończenia ogrągłe i płaskie.


Produkujemy Szczeble do Ławek, wykonane z PVC, w czterech wymiarach o długości od 70cm do 120cm. Szczeble wewnątrz wzmocniliśmy profilem drewnianym i dołożylismy dwie płaskie końcówki. Dostępne w 3 kolorach: białym, brązowym i czarnym. Szczeble maja identyczne wymiary jak sztacheta plastikowa: szerokość 5,4cm, grubość 2,7cm, długość 70cm.

Szczeble do Ławek wykonane są ze Sztachety Plastikowej produkcji Firmy Skowroński. Przekrój sztachety wypełniliśmy kantówką drewnianą celem trwalszego montażu do stelaża ławki. Szczeble do Ławek można przymocować do konstrukcji stalowej lub drewnianej. W zależności od rodzaju stelaża szczeble można mocować są przy pomocy wkrętów do drewna. Na obydwa końce szczebla przymocowuje się końcówki plastikowe, które zamykają przekrój sztachety dodając walorów estetycznych odnowionej ławki. Szczeble do Ławek są proste w montażu i można je wykorzystać zarówno do wykonania nowych ławeczek, jak i do renowacji starych ławek. Są bezpieczne dla dzieci, ponieważ na powierzchni nigdy nie powstaną drzazgi, odporne na złamania dzięki wysokiej sprężystości materiału i wytrzymałe gdyż nie korodują, nie pleśnieją. Szczeble do Ławek naszej produkcji są odporne na działanie wilgoci i łatwo można je wyczyścić.  

Komentarze (0)
Czego nie musisz wiedzieć o zwykłym wężu
 Oceń wpis
   

Czego nie musisz wiedzieć o wężu

Wąż ogrodowy, zwykle zielony, zwykle długi w którym transportowana jest woda. Dość zwykły przedmiot skrywa w sobie niezwykłe tajemnice.

Sprzedając węże ogrodowe często spotykam się z zadaniem wyjaśnienia przyczyn dlaczego ten wąż jest lepszy od drugiego. Najłatwiej mówić przywołując takie parametry jak:

PARAMETRY DOBORU ODPOWIEDNIEGO WĘŻA

 • długość węża
 • średnicę węża
 • grubość ścianki węża. Warto zaznaczyć, że grubszy wąż jest odporniejszy na zginanie od węża z przeplotem.
 • skład węża. Wąż który ma pięć warstw wcale nie musi być lepszy od takiego, który składa się z jednej warstwy grubości 4 mm.

O przepływie wody w wężu można powiedzieć więcej przywołując prawo Bernoulliego. Zgodnie z "zasadą przepływu" Bernoulliego, w przypadku węża ogrodowego, zmniejszenie przepływu (ściśnięcie) przez ściśnięcia końcówki węża powoduje, że prędkość wody jest większa i struga sięga dalej. Przekrój węża maleje, ciśnienie też maleje, a tym samym prędkość strumienia wody zwiększa się, bo wiadomo, objętość przepływającej wody w jednostce czasu na tej końcówce nie zmieni się. Dlatego podlewając ogródek wykorzystujemy to zjawisko.

Korzystając z węża w ogrodzie zauważamy, że gdy ściśniemy wąż w innym miejscu niż na końcówce węża, zmniejszając średnicę węża wówczas obserwujemy spadek ciśnienia węża również na jego końcówce. To prawo jest precyzyjne, jednak tylko w przypadku cieczy nielaminarnej.

Woda w wężu przepływa laminarnie i mamy do czynienia ze zjawiskiem lepkości cieczy.


 

Należy również wiedzieć, że

 •  im dłuższy wąż tym mniejsze ciśnienie na końcu węża
 •  im mniejsza średnica węża tym ciśnienie wylotowe mniejsze.

Dlatego wcale nie jest praktycznym rozwiązanie kupowanie węża o mniejszym przekroju aby woda płynęła z pistoletu dalej z większym ciśnieniem.

Dane użytkowe naszego specjalnego węża do podlewania:

 • - Średnica wewnętrzna: (3/4'' ), (1/2'' )
 • - Tolerancja średnicy wewnętrznej: ±0,5 mm
 • - Grubość ścianki: ~ 4mm
 • - Dopuszczalne ciśnienie pracy w temp. 23±2°C : 0,8MPa (ok.8bar)
 • - Oferowany w odcinkach po 20, 30, 50 metrów

Zapraszamy do naszego Sklepu Internetowego i na Allegro aby zakupić prawdopodobnie najlepszy wąż ogrodowy do wody. Wąż który się nie zgina i nie skręca.

Kup Wąż

 

 

Komentarze (0)
Firma Skowroński jest na Tablicy
 Oceń wpis
   

Coraz częściej powtarzające się reklamy w telewizji skłoniły nas do umieszcenia ogłoszeń w serwisie Tablica.pl

Na początek zaproponowaliśmy węże do wody 

Komentarze (2)
Pergola Skośna do Kwiatów
 Oceń wpis
   

Przeglądając wyniki oglądalności reklam w adwords Firmy Skowroński, w ostatnim miesiącu Pergola  cieszyła się dużą popularnością.

Pergola Skośna, w kolorze białym, brązowym lub czarnym, wykonana z tworzywa sztucznego, wysoka na 120cm. Odporna na korozję, nie wymaga malowania i konserwacji. Opakowanie zawiera wszystkie elementy konstrukcyjne do samodzielnego montażu. Sprzedawana na sztuki.

 Architektura Ogrodowa to głównie Meble Ogrodowe takie jak krzesła, stoły, parasole i pawilony. W tej grupie znajdują się również takie elementy jak podesty, płotki ogrodowe oraz Ogrodzenia. Wszystkie elementy architektury są narażone na warunki atmosferyczne. S łońce i deszcz, wilgoć i promienie UV wpływają na trwałość mebli. D r ew n o z którego najczęściej wykonane są elementy architektury (takie jak rattan, eucalyptus globus) źle znoszą kontakt z wodą i słońcem. Konstrukcje stalowe są bardzo stabilne dzięki swej wadze a dobrze zabezpieczone przed korozją mogą służyć lata. Konstrukcje plastikowe są tanie i lekkie, nie wymagają konserwacji, a dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów mogą być równie wytrzymałe i estetyczne jak ich odpowiedniki drewniane i metalowe.

Architektura Ogrodowa oferowana przez Firmę Skowroński to elementy wykonane ze specjalnej mieszanki polichlorku winylu, której właściwości powodują, że są to konstrukcje trwałe i odporne na działanie różnorodnych warunków klimatycznych:

- bez konserwacji zachowują doskonałą trwałość
- nie przemakalne, nie gnijące, nie rdzewieją
- Nie przyciągają szkodników takich jak korniki, grzyby i glony
- odporne na zużycie, nie pękają
- sprężyste
- barwione w masie, w kilku kolorach
- zachowują kolor
- mogą być wykorzystywane jako podesty, płotki,
- gładka, estetyczna, jednolita powierzchnia
- nie wymagają użycia środków chemicznych do zmywania i konserwacji
- proste w eksploatacji i montażu
- lekkie
Prosimy wybrać odpowiedni kolor dokonując zakupu.Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji uzależniony jest od wielkości zamówienia.
 

Komentarze (1)
Mocne Grube Węże Ogrodowe
 Oceń wpis
   

Wąż, który Nie Ulega Skręcaniu i Zginaniu podczas użytkowania!

Wąż wykonany z mieszanki HiTech PVC przeznaczony do transportu wody. Koloru zielonego, gładki wewnątrz, użebrowana powierzchnia zewnętrzna. Wymiary znormalizowane do stosowanych powszechnie: ½ i ¾ cala. Pasuje do Wszystkich Szybkozłączy dostępnych na rynku. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno w ogrodach jak i w gospodarstwach rolniczych.

Ten Wąż to Koniec Kłopotów, bo podczas użytkowania nie zgina się i woda zawsze będzie przepływać!


Dane użytkowe:

- Średnica wewnętrzna: (3/4'' ), (1/2'' )
- Tolerancja średnicy wewnętrznej: ±0,5 mm
- Grubość ścianki: ~ 4mm
- Dopuszczalne ciśnienie pracy w temp. 23±2°C : 0,8MPa (ok.8bar)
- Oferowany w odcinkach po 20, 30, 50 metrów

Oferujemy węże 1/2 i 3/4 cala w odcinkach 20, 30, 50 metrów!


Węże ogrodowe aby dobrze spełniać zadania jakie powierzają im ogrodnicy i rolnicy powinny być nie tylko tanie. Mają w łatwy sposób zwijać się i rozwijać, zachowując elastyczność nie powinny załamywać się ani zginać podczas pracy. Zagięcie węża skutecznie uniemożliwia przepływ wody. Zastosowanie węży z oplotem, nawet z poczwórną ścianką nie zawsze spełnia to zadanie.

Firma Skowroński opracowała specjalną mieszankę HiTech, z której wykonany jest Wąż. Duża wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim duża sprężystość powodują, że wąż ten nie ulega skręcaniu i zginaniu podczas użytkowania. Może służyć również jako wąż do pomp.

Aby zakupić ten mocny wąż ogrodowy 1/2 cala 20 metrów wybierz opcję dostawy: przedpłata lub przesyłka pobraniowa. Zamówiony wąż wyślemy w ciągu dwóch dni roboczych. Wybierając opcję przedpłaty, wąż wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty.
 

 


 

Komentarze (0)
Polać?
 Oceń wpis
   

Słońce coraz mocniej świeci,

na podwórku bawią się dzieci

a mnie nurtuje pytanie,

jak to jest z podlewaniem?

Zanurkowałem więc w głębiny wiedzy
by odpowiedzieć sobie na pytanie
czy można podlewać trawnik w południe?

Zapotrzebowanie trawnika na wodę jest spore, gdyż sięga 2-4 litrów na metr kwadratowy, co więcej w porze wiosennej największe. Wbrew jednak obiegowym opiniom można trawnik podlewać zimną wodą, ponadto nie stwierdzono przypadków oparzeń źdźbeł trawy w wyniki podlewania w czasie najintensywniejszego działania promieni słonecznych. Jest to co prawda nieekonomiczne, ale pozwala schłodzić rośliny. Odradza się takiego podlewania gdy korzystamy z ujęcia wody zażelazionej lub zawapnionej z powodu powstających na trawie brzydkich osadów.

Najistotniejszy w podlewaniu jest wąż ogrodowy wraz ze zraszaczem. Zraszaczy jest mnóstwo, jednak mało kto wie, że należy je dobierać w zależności od funkcji i rodzaju węża jaki posiadamy. Najczęściej wymienianą i poszukiwaną cechą węża ogrodniczego jest jego nie skręcanie się. Ta cecha węża miałaby być uwarunkowana od liczby warstw oraz rodzaju oplotu węża. Warto mieć wąż, który łatwo się zwija, nie zagina się i jest doskonałym przewodnikiem wody. Wąż tego rodzaju powinien wytrzymywać ciśnienie do 2 bar, czyli takie, jakie najczęściej mamy w instalacji domowej.

Niestety warstwy węża oraz dodatkowe przeploty wcale nie spełniają swojego zadania gdy chodzi o nie zginanie się węża. Oczywiści mówimy tu o wężach ogrodniczych, w tym maksymalnie o średnicy 1 cala.

Wąż, który Nie Ulega Skręcaniu i Zginaniu podczas użytkowania! Popularnie znany jako Anti Twist, jednakże nasz wąż od tradycyjnego węża różni się grubością. Dzięki temu dłużej może być Ci przydatny do pracy w ogrodzie.

Wąż wykonany z mieszanki HiTech PVC przeznaczony do transportu wody. Koloru zielonego, gładki wewnątrz, użebrowana powierzchnia zewnętrzna. Wymiary znormalizowane do stosowanych powszechnie: ½ i ¾ cala. Pasuje do Wszystkich Szybkozłączy dostępnych na rynku. Idealnie spełnia swoje zadanie zarówno w ogrodach jak i w gospodarstwach rolniczych.

Ten Wąż to Koniec Kłopotów, bo podczas użytkowania nie zgina się i woda zawsze będzie przepływać!
 

 

Komentarze (0)
Gwarancja na Sztachety Plastikowe
 Oceń wpis
   

Warunki:


1. Gwarancji udziela się na okres 3 lat od daty zakupu na wybarwienie i warunki atmosferyczne dla klimatu umiarkowanego dla którego roczna całkowita energia słoneczna na powierzchnię poziomą jest mniejsza od 5 GJ/m2, a średnia maksymalna temperatura dzienna najcieplejszego miesiąca w ciągu roku jest mniejsza niż 22° C .


2. Gwarancja nie obejmuje:
• uszkodzeń spowodowanych m.in. wadliwie przeprowadzonym montażem, starzeniem naturalnym, pożarem, powodzią, klęskami atmosferycznymi, działaniem „siły wyższej”, wandalizmem, intensywnymi opadami kwaśnych deszczy, dopuszczeniem do nadmiernego zabrudzenia powierzchni.
• wad i uszkodzeń związanych z niewłaściwym transportem,
• uszkodzeń spowodowanych użyciem niezgodnym z przeznaczeniem,
• uszkodzeń spowodowanych użyciem agresywnych środków czyszczących.

3. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności, gdy w przypadku wymiany sztachet będą się one różniły odcieniem koloru, połyskiem od wcześniej zamontowanych.

4. Gwarant zastrzega sobie prawo zaprzestania produkcji wyrobu, jego modyfikacji oraz zmiany palety kolorystycznej.

5. W okresie gwarancji producent zapewnia wymianę wadliwych sztachet na wolne od wad.

6. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady powstałe z przyczyn tkwiących w przedmiocie sprzedaży. 

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC