Zasada Pareta w zastosowaniu na przykładzie
 Oceń wpis
   

 Najogólniej, zasada ta określa, że 80% zjawisk generowanych jest przez 20% przyczyn. Od włoskiego socjologa nazwę tę wykorzystał Joseph Juran w połowie ubiegłego wieku stwierdzając że 80% problemów powstaje z 20% przyczyn.

Tę zasadę szeroko stosuje się w biznesie. Dzięki jej stosowaniu w naszej firmie możemy osiągnąć lepsze wyniki poprzez poprawienie organizacji czasu i skupieniu się na 20% produktów które dają największy obrót.

Jak podają wyniki naszych analiz najbardziej popularnym produktem z naszej oferty wyrobów z polichlorku winylu jest Pochwyt na Poręcz. Znany również pod nazwą Listwa Poręczowa, poręczówka jest często wyszukiwana przez klientów i kupowana na naszym Sklepie Internetowym. Kupowana jest nie tylko przez firmy budowlane przeprowadzające usługi wykańczania wnętrz w klatkach schodowych, ale również przez spółdzielnie mies.zkaniowe w całej Polsce, szkoły i przedszkola oraz inne organizacje użytku publicznego.

Szeroka oferta poręczówek znajduje swoich nabywców dzięki wielu kolorom: Zielony, Czarny, Popiel, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna. Dwa rodzaje wymiarów Okładziny Poręczowej zupełnie zaspokaja potrzeby klientów - oferujemy w wersji na płaskownik o wymiarach 40x6 oraz 40x8. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, poręczówka zgodna jest z Polską normą PN-93/B-89020.

Okładzina Poręczowa w krążkach 20 metrowych cieszy się dużą popularnością i jest to jeden z najbardziej poszukiwanych produktów z naszego asortymentu. O drugim naszym produkcie napiszemy kolejnym razem.

Listwa Poreczowa
 

Komentarze (0)
Nowy katalog Nasze Wyroby
 Oceń wpis
   

Pragniemy poinformować naszych klientów że uaktualniliśmy katalog  zawierający wyroby do montażu wykładzin podłogowych.

Zmianie cen uległy noski schodowe, które oferujemy w trzech wymiarach 36x20mm, 40x35mm, 63x35mm, kątownik schodowy. Mają Państwo do wyboru kilka kolorów oraz różne wersje opakowania. Zmiana cen dotyczyła również listwy poręczowej oferowanej w dwóch wymiarach 40x6 i 40x8 po 20 metrów. 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 

Komentarze (0)
Jak dbać o trawnik?
 Oceń wpis
   


Siedząc na leżaku w ogródku zauważyłem  że mój trawnik miejscami zrobił się żółty. Dlaczego tak się dzieje? Co ma wpływ wygląd mojej trawy w ogrodzie?

Po pierwsze, dobrze utrzymany trawnik potrzebuje od 2-5 litrów wody na metr kwadratowy tygodniowo. Najlepiej podlewać wieczorem aby uniknąć strat spowodowanych odparowaniem wody. Można stosować nawozy, ale pamiętajmy nie mogą to być tylko nawozy azotowe. Specjalne składniki pozwalają zabezpieczyć  trawnik przed mchem lub chwastami.

Teren trawnika najlepiej jest odgrodzić od roślin aby łatwiej pielęgnować trawnik. W miejscach zacienionych, pod jałowcami, zwisającymi drzewami lepiej nie siać trawy gdyż trudniej będzie w te miejsca dojechać kosiarką. Brak słońca będzie miał wpływ na jakość takiej trawy. Okolice drzew i krzewów ozdobnych lepiej zabezpieczyć korą dekoracyjną.

Zabezpieczenie trawnika daje wiele korzyści. Zwierzęce odchody, w których znajdują się duże dawki azotu mogą spalić trawę, lub drzewka ozdobne. Efektem takiego działania jest właśnie żółknięcie trawnika.

Balaska PlastikowaPonadto można na brzegu trawnika położyć Listwę Plastikową po której koła kosiarki przejadą podczas koszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu trawnik będzie dokładnie skoszony przy brzegach a na chodniku nie będą rosły trawy. Do takiej długiej i prostej sztachety plastikowej można przymocować pół metrową siatkę zabezpieczającą przed kretami. Dzięki temu w ogródku nie znajdziemy wykopanej ziemi przez gryzonie. Taka Balaska Plastikowa nie gnije w ziemi, nie trzeba jej malować, jest estetyczna i tania. Wzdłuż niej można postawić mały Płotek Farmerski który zabezpieczy przed pieskami – na wysokości 50 cm, lub większymi psami – płotki wykonujemy nawet do 110 cm wysokości.

Płotek Farmerski

 

Komentarze (0)
Rzecz traktuje o psie
 Oceń wpis
   

Co zrobić aby piesek nie deptał i „nie znaczył” terenu przeznaczonego na uprawę iglaków? Zmierzyłem się z tym pytaniem gdy w ogrodzie pojawił się pies. Do tej pory miałem cały rządek różnych iglaków: szmaragdy i malutkie świerki. Nie chciałem, aby pies zaczął tam biegać i rozgrzebywać korę, lub co gorsza niszczył agrowłókninę, którą zabezpieczyłem przed chwastami teren, lub dokonywał tzw. znaczenia terenu. Ta tkanina jest na tyle delikatna że pazury zwierzaka łatwo by ją rozszarpały. 

Szukałem jakiegoś małego ogrodzenia, które w dyskretny sposób ogrodziłoby mi ten teren przed psem, a jednocześnie nie utrudniłoby mi dostępu do roślin.

Przeraziły mnie koszty jakie wydałbym na płotek trawnikowy z drewna w związku z zabezpieczeniem przed pleśnią, musiałbym to impregnować, malować… do siatki stalowej musiałbym kupić słupki oddzielnie i wcale nie wyglądałoby to ładnie.

Ale znalazłem mały płotek sztachetowy, trawnikowy, który na wysokości 50 cm i długości 2 metry skutecznie chroni moje rośliny i do tego jest ładny. Nie muszę go malować ani konserwować. Jest lekki i bardzo łatwy w montażu. Kupiłem go w Internecie. Dziś zabezpiecza moje iglaki przed pieskiem.

Ten i inne płotki dostępne są na stronie Sklepu Internetowego www.sklep.firmaskowronski.pl 

 

 

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC