Życzenia Świąteczne
 Oceń wpis
   

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei

Świąt Bożego Narodzenia,

wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów,

cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów

oraz dalszej owocnej współpracy

w nadchodzącym Roku

życzą

Marian Skowroński

Paweł Skowroński

Rafał Kamiński

Ireneusz Potoczny 

Komentarze (0)
Firm Skowroński w sieci
 Oceń wpis
   

Zebraliśmy prawie wszystkie miejsca w któryh można nas znaleźć i opublikowaliśmy je w postaci banerów i linków prowadzących do sklepów, portali oraz katalogów.

Zdjęcia pochodzą z nasze strony firmowej na której są linki do naszych partnerów.

 www.konstans.eu

Plastech Marketeo  

 

AllegroNasze ogłoszenia na tablica.pl

 

 

Promują nas:

 Katalog YP Nasz blog na Yellow Pages

  

 wykladziny.pl Katalog Dobrych Stron DI

Internetowa Baza Firm Busieness Navigator Nasza strona w serwisie

Firmy.net    

 Nowoczesna Firma

Specjalista.info.pl

 

Otrzymane wyróżnienia:

Katalog stron Berith.pl  Firma Skowroński - produkcja i przetwórstwo z PVC w katalogu Gwiazdor  MCportal.pl katalog stron

 

 

 Znajdziesz nas również na:

 

 

Oraz w katalogach stron internetowych

Katalog Stron   Chemiczny  SEO Katalog Stron Chemiczny  Dobre strony Global.net.pl  katalog jaclaw Katalog stron

katalog stron click="this.target='_blank'" href="http://www.sznurkownia.pl" _fcksavedurl="http://www.sznurkownia.pl">Katalog stron internetowych Sznurkownia Katalog MCportal.pl Katalog Sznurkowo Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Katalog Gwiazdor.pl Katalog Jabole Katalog Stron Katalog Stron Internetowych Katalog stron Katalog Stron

 

 

 

Programy Partnerskie

www.specjalista.info.pl - najlepsi specjaliści w zasięgu ręki

Katalog stron internetowych Sznurkownia

 
 

Komentarze (1)
Znalezione w Sklepie!
 Oceń wpis
   

Czyli o tym co można zrobić ze Sztachety Plastikowej?

 

Sztachety Plastikowe od początku promowaliśmy jako produkty z których klient sam może zdecydować jak je wykorzysta:

Dajemy Ci Zupełną Swobodę
co z nimi zrobisz !

Jednym z tych wielu zastosowań są ławki i ławeczki, w tym również ławki cmentarne.
Reagując na potrzeby klenta, umożliwiliśmy zakup szczebli do ławek w specjalnych wymiarach od 70cm do 120cm. Są one wyposażone we wzmocnienie drewniane które nie tylko wzmacnia konstrukcję ale również ułatwia przymocowanie do konstrukcji szkieletu ławki.

Szczeble do Ławek sprzedajemy w naszym Sklepie Internetowym a także na Allegro.

 

Firma Skowroński produkuje Sztachety Plastikowe o różnej długości. Sprzedajemy je na metry bieżące a klient podaje na jakie odcinki mamy je pociąć.  Do specjalnych zastosowań służy sztacheta wzmocniona profilem stalowym -również oferowana w naszym Sklepie Internetowym.

 Kupując u nas Szczeble do Ławek, wystarczy że zaopatrzysz się w elementy stalowe oraz śruby łączące aby zaoszczędzić i samemu zrobić taką ławkę!

 

Komentarze (0)
White Hat Seo Firmy Skowroński
 Oceń wpis
   


 Dlaczego jesteśmy na pierwszej stronie w wyszukiwarkach?

Produkujemy Sztachety Plastikowe, Listwy Poręczowe, Listwy Wyobleniowe, Granulaty PVC. Sprzedajemy nasze produkty również w sklepie internetowym a to wymaga nie tylko szacunku wobec klienta, ale również wiarygodności w przekazywanych informacjach.

Dlatego na naszej stronie o - przykładowo - listwie poręczowej nie znajdziemy ukrytych słów (również w sklepie) , które przez swoja atrakcyjność zwiększą naszą pozycję w wyszukiwarce.

Stosowanie uznanych i akceptowanych metod optymalizacji i pozycjonowania SEO jest przysłowiowym Białym Kapeluszem w świecie westernów na Dzikim Zachodzie.

Poniżej przedstawiam rysunek który wywołał u autora tych słów skojarzenia do westernów.  Ostatnio w sieci pojawiła się grafika opisująca w zabawny sposób czym jest zw. Black Hat Seo.   

 

 Black Hat oznacza Czarny Kapelusz, który na Dzikim Zachodzie zwykle oznaczał złego bohatera. Dobrym bohaterem w świecie gdzie zdobywa się miejsce w czołówce wyników wyszukiwań jest Firma Skowroński.

Takie działania jak: strony doorway,  ukryty tekst, korzystanie z systemu wymiany linków, nadmierne stosowanie słów kluczowych, Cloaking są działaniami, które mogą usunąć stronę internetową z wyszukiwarek.

My takich metod nie stosujemy.


Firma Skowroński promując swoje produkty nie wykorzystuje krótkotrwałych, choć efektywnych metod pozycjonowania.


 Listwę poręczową opisują następujące słowa kluczowe: okładzina poręczowa, obicie plastikowe, poręcz przy schodach, pochwyt, pochwyt naścienny, pochwyt na poręcz, pochwyt poreczowy, pochwyt przyścienny.

Na stronie o Okładzinie Poręczowej znajdują się informacje, które odnoszą się do tego właśnie produktu i tylko one.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony firmowej oraz Sklepu Internetowego! 

 zapraszamy

Komentarze (2)
Firma Skowroński u Specjalisty
 Oceń wpis
   

Firma Skowroński wykorzystuje wiele miejsc w sieci na promocję swoich produktów.

Do tych stron dołączyła Specjalista.info.pl - www.specjalista.info.pl - najlepsi specjaliści w zasięgu ręki

 Czytamy w serwisie:Specjalista.info.pl to serwis stworzony z myślą o usługodawcach zarówno tych drobnych prowadzących jednoosobową firmę jak i tych, których biznes już się rozwinął. Dzięki pozyskanym funduszom unijnym jesteśmy w stanie zagwarantować to za co inni każą sobie płacić.

W portalu oferujemy Sztachetę Plastikową

Popularne Listwy Poręczowe

Pergole Ogrodowe

Płotki i płoty sztachetowe i farmerskie

oraz Granulaty i Regranulaty PVC

Zapraszamy!

 


 

Komentarze (0)
Pochwyt na poręcz 40x8 - uaktualnienie oferty
 Oceń wpis
   

Poręczówka w krążkach po 20 metrów oferowana w kolorach: Zielony, Czarny, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna, Popiel jasny i ciemny . Wykonana z polichlorku winylu posiadający specjalne właściwości ułatwiające montaż: po podgrzaniu łatwo nałożyć ją na poręcz o grubości 8 mm. Gładka politura jest miła w dotyku. Tylko 7,90 zł/mb.

 Okładzina Poręczowa po podgrzaniu w wysokiej temperaturze pozwala się łatwo nałożyć na poręcz.

Składając zamówienie zaznacz właściwy kolor .

Okładzina poręczowa PVC służy do pokrycia poręczy balustrad schodowych. Pasuje na płaskownik stalowy o wymiarach 40x8mm.
Okładzina Poręczowa wykonana jest zgodnie z normą:
PN-93/B-89020 Wyroby budowlane z tworzyw sztucznych. Okładzina poręczowa z plastyfikowanego poli(chlorku winylu). 

Komentarze (0)
Listwa Poręczowa 40x6 - uaktualnienie oferty
 Oceń wpis
   

Listwa Poręczowa w krążkach po 20 metrów oferowana w kolorach: Zielony, Czarny, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna, Popiel jasny i ciemny . Wykonana z polichlorku winylu posiadający specjalne właściwości ułatwiające montaż: po podgrzaniu łatwo nałożyć ją na poręcz o grubości 6 mm. Gładka politura jest miła w dotyku. Tylko 7,90 zł/mb.Okładzina Poręczowa po podgrzaniu w wysokiej temperaturze pozwala się łatwo nałożyć na poręcz.

Składając zamówienie zaznacz właściwy kolor .

Okładzina poręczowa PVC służy do pokrycia poręczy balustrad schodowych. Pasuje na płaskownik stalowy o wymiarach 40x6mm.
Okładzina Poręczowa wykonana jest zgodnie z normą:
PN-93/B-89020 Wyroby budowlane z tworzyw sztucznych. Okładzina poręczowa z plastyfikowanego poli(chlorku winylu). 

Komentarze (0)
Uaktualnienie oferty handlowej Firmy Skowroński
 Oceń wpis
   

Witamy po wakacyjnej przerwie. POniżej przedstawiamy oficjalną ofertę handlową naszej firmy.

Już od 1985 roku istniejemy na rynku ciesząc się rozpoznawalną marką. Znani jesteśmy przede wszystkim wśród firm montujących wykładziny z PVC dla których produkujemy Profile Wykończeniowe. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesna polityka funkcjonowania naszej firmy są tajemnicą naszego sukcesu.

Zajmujemy się szeroko rozumianym przetwórstwem PVC. Produkujemy Granulaty i Regranulaty w szerokim zakresie twardości 40-90 Sh(A). Wykonujemy usługi Kruszenia, Mielenia, Regranulacji odpadów PVC, na których przerób posiadamy odpowiednie pozwolenia.

Opracowaliśmy specjalną recepturę HiTech, którą stosujemy do produkcji Węży do transportu wody. Mają one zastosowanie przede wszystkim w ogrodnictwie, dzięki swoim właściwościom: nie ulegają skręcaniu i zginaniu.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów Sztachet Plastikowych wytwarzanych z twardego PVC. Dzięki ich estetyce i trwałości nasze Balaski mają zastosowanie w konstrukcji mebli ogrodowych 

Komentarze (0)
Sztacheta i szczeble do ławek z PVC
 Oceń wpis
   

Sztachety Plastikowe najczęściej wykonywane są z przeznaczeniem na ogrodzenia, meble ogrodowe takie jak ławki.Oferujemy Sztachety w kolorze Białym, Czarnym, Brązowym.

Panele z PVC są Odporne na Mróz i promienie UV, wytrzymałe na działanie wilgoci i proste w eksploatacji. Nie rdzewieją, nie ulegają przebarwieniom, są sprężyste i bardzo lekkie. Nie trzeba ich malować, i do tego są świetnym izolatorem hałasu.


Wymiary Sztachety:

Szerokość 54mm
Grubość 27mm
Długość nawet do 5 metrów!

Rodzaje Zakończeń:

Trójkątne, Okrągłe i Płaskie. Obecnie w ofercie posiadamy zakończenia ogrągłe i płaskie.


Produkujemy Szczeble do Ławek, wykonane z PVC, w czterech wymiarach o długości od 70cm do 120cm. Szczeble wewnątrz wzmocniliśmy profilem drewnianym i dołożylismy dwie płaskie końcówki. Dostępne w 3 kolorach: białym, brązowym i czarnym. Szczeble maja identyczne wymiary jak sztacheta plastikowa: szerokość 5,4cm, grubość 2,7cm, długość 70cm.

Szczeble do Ławek wykonane są ze Sztachety Plastikowej produkcji Firmy Skowroński. Przekrój sztachety wypełniliśmy kantówką drewnianą celem trwalszego montażu do stelaża ławki. Szczeble do Ławek można przymocować do konstrukcji stalowej lub drewnianej. W zależności od rodzaju stelaża szczeble można mocować są przy pomocy wkrętów do drewna. Na obydwa końce szczebla przymocowuje się końcówki plastikowe, które zamykają przekrój sztachety dodając walorów estetycznych odnowionej ławki. Szczeble do Ławek są proste w montażu i można je wykorzystać zarówno do wykonania nowych ławeczek, jak i do renowacji starych ławek. Są bezpieczne dla dzieci, ponieważ na powierzchni nigdy nie powstaną drzazgi, odporne na złamania dzięki wysokiej sprężystości materiału i wytrzymałe gdyż nie korodują, nie pleśnieją. Szczeble do Ławek naszej produkcji są odporne na działanie wilgoci i łatwo można je wyczyścić.  

Komentarze (0)
Firma Skowroński na All.Biz
 Oceń wpis
   

Firma Skowroński dołączyła do międzynarodowego portalu zrzeszającego firmy i przedsiąbiorstwa.

Zapraszamy do obejrzenia profilu firmy pod tym linkiem 12519.pl.all.biz

Przypominamy, że pełna lista naszych partnerów oraz serwisów w któych można nas znaleźć znajduje się na firmaskowronski.com.pl/relacje-biznesowe,70,l1.html


 

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC