Atest Higieniczny na Wyobleniówkę i Wkładkę
 Oceń wpis
   

Nasi klienci podczas realizacji zamówień proszą nas o przesłanie ważnych dokumentów. Przedstawiamy Atest Higieniczny na Listwę Wyobleniową oraz Wkładkę tłumiącą do obejm na rurę.

Listwa Wyobleniowa

Podczas układania wykładzin PVC metodą wywijania ich na ścianę, mają zastosowanie listwy wyobleniowe, dzięki którym uzyskuje się promienie bez załamań wykładziny.
Wyobleniówki mają za zadanie również wypełnienie pustki pomiędzy podłogą a ścianą.
Listwę Wyobleniową 25x25 stosuje się do wykładzin grubych i sztywnych.
Listwę Wyobleniową 15x15 do wykładzin cienkich i miękkich.
 

 

Wkładki tłumiące do obejm na rury wykonane są z plastyfikowanego PVC.
  Mają za zadanie tłumienie wibracji mechanicznych i akustycznych występujących w instalacjach hydraulicznych, wentylacyjnych i gazowych. Można je nabyc w naszym Sklepie Internetowym.
 

 

 

Atest Higieniczny

 

Komentarze (0)
Kruszenie tworzyw sztucznych
 Oceń wpis
   

Firma Skowroński oferuje kruszenie materiałów pochodzących od klientów.

Kruszeniu mogą być poddane tworzywa sztuczne różnych gatunków występujące w postaci zlepów. 

Mogę to być również skrzynki, beczki, profile, rury itp.

Skontaktuj się z nami aby ustalić wielkość ziarna po kruszeniu.
 

Komentarze (0)
Pulweryzacja PVC czyli proszkowanie
 Oceń wpis
   

Pulweryzujemy (proszkujemy) PVC twarde i miękkie.

Posiadamy pulweryzator z całym zestawem odciągów, cyklonów i wymiennych sit. Rozbudowany system chłodzenia pulweryzatora gwarantuje dużą wydajność i jakość materiału wyjściowego.
 
Wielkość ziarna ustalamy indywidualnie według potrzeb Klienta.

S kontaktuj się z nami aby dowiedzieć się wiecej: 686 088 844
 

Komentarze (0)
Regranulacja PVC
 Oceń wpis
   

Regranulacja, podobnie jak sama granulacja jest to proces tworzenia granulek - drobnych, regularnych ziaren substancji. Proces ten odbywa się za pomocą maszyny przetwórczej zwanej wytłaczarką oraz narzędzia zwanego głowicą granulującą.
Regranulacja ma na celu odzyskiwanie odpadów poprodukcyjnych i poużytkowych. Materiał odpadowy po odpowiednim uszlachetnieniu staje się pełnowartościowym surowcem do określonych zastosowań.


Frima Skowroński specjalizuje się zarówno w produkcji granulatów jak i wykonuje usługę regranulacji polichlorku winylu PVC. Opracowaliśmy Proces Technologiczny Produkcji Regranulatu, który pozwala osiągnąć bardzo wysokiej jakości regranulat. Dzięki temu naszym klientom możemy oferować również usługi kruszenia, mielenia oraz pulweryzacji.

Dla Twoich potrzeb nowoczesne maszyny do granulacji oraz nasz Proces Technologiczny Produkcji Regranulatu pozwala osiągnąć wysoką jakość produktu pomimo iż surowcem może być tylko odpad poprodukcyjny lub poużytkowy: zlepy, przemiał, dry blend itp.

Granulujemy PVC miękkie i twarde. Posiadamy możliwość uszlachetniania PVC przez: zmiękczanie, barwienie, napełnianie, dodawanie środków smarnych itd. Posiadamy młynki, kruszarki i maszyny do cięcia przy pomocy których możemy oferować kompletny zakres usług związanych z przetwórstem PVC.

Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą, lub zadzwoń do nas: 56 674 26 21

Oferujemy również wysokiej jakości granulaty, które na życzenie klienta wykonujemy według wskazanej twardości i przeznaczenia.


 

Komentarze (1)
Przygotuj się do Wiosny - Renowacja Ogrodzenia - Film
 Oceń wpis
   
Komentarze (0)
Zasada Pareta po raz drugi
 Oceń wpis
   

Ostatnio pisaliśmy o wykorzystaniu zasady Pareta w naszej Firmie. Wymieniliśmy wtedy jeden z produktów, którego sprzedaż była bardzo opłacalna w minionym roku. Oczywiście chodziło o Listwę Poręczową, zwaną tudzież Poręczówka. Okładzina Poręczowa wykorzystywana jest na poręczach stalowych stosowanych w domach i blokach wielorodzinnych. Schodząc lub wchodząc po schodach ręką trzymamy się poręczy. Jakość wykonania to przede wszystkim odpowiednia twardość oraz gładka politura pozostawiająca wrażenie miłego w dotyku materiału.

Ostatnio publikowaliśmy informację o powiększeniu gamy kolorów poręczówki. Obecnie oferowane są następujące kolory listwy poręczowej w wersji 40x8 oraz 40x6:  

• Czarny
• Popiel jasny
• Popiel ciemny
• Niebieski
• Brązowy
• Zielony
• Sosna

Drugim produktem o którym dzisiaj chcemy napisać jest Sztacheta Plastikowa. Przed świętami otrzymaliśmy przesympatyczne życzenia od klienta który zakupił u nas ogrodzenie plastikowe i zamontował je w swoim ogrodzie. Otrzymaliśmy zdjęcie ogrodzenia jak wygląda po zamontowaniu. Białe, wypukłe, płoty plastikowe na tle niebieskiego nieba wraz z domem i fragmentem ogrodu wygląda prześlicznie.

Gratulujemy wszystkim zakupu, cieszymy się że nowoczesne rozwiązania w budownictwie stały się udziałem Państwa. Sztachety plastikowe są ciągle w Polsce nowatorskim rozwiązaniem. Wykorzystywane najczęściej w konstrukcji ogrodzeń dla ich walorów wytrzymałościowych. Nie ulegają korozji, są odporne na działanie wilgoci oraz wszystkich rodzajów grzybów, ponadto łatwo można je wyczyścić wodą.

Firma Skowroński wykorzystała potencjał polskich inżynierów, polski kapitał na zbudowanie linii montażowej oraz polskie surowce do produkcji sztachet plastikowych. Technologia produkcji wykorzystała ponad 25 lat doświadczeń w przetwórstwie PVC. Dzięki pracy naszych inżynierów sztachety plastikowe spełniają wszystkie nałożone wymagania, są sprężyste, zachowują kolor pomimo wpływu promieni UV, nie odkształcają się oraz są estetyczne.

Komentarze (0)
Szczeble do Ławek czyli na Nowy Rok Nowe Produkty
 Oceń wpis
   

Miniony rok przyniósł wiele spostrzeżeń dla naszej firmy. Sztacheta Plastikowa wykonana z PVC , która zgodnie z przeprowadzoną kampanią może być wykorzystywana do konstrukcji ogrodzeń jak i mebli ogrodowych przyniosła dużą liczbą zamówień. Spora część sprzedaży przeznaczona była dla klientów wykonujących z tej sztachety przeróżne ławki. Szczeble do ławek wykorzystywane były – jak twierdzą nasi klienci - w ogrodzie oraz do ławek montowanych na cmentarzu. Otrzymaliśmy zdjęcia przedstawiające ławki cmentarne oraz ogrodowe zbudowane z naszych sztachet plastikowych.

Ze sztachety plastikowej można skonstruować nową ławkę na stelażu stalowym, lub odrestaurować starą ławkę np. drewnianą. Jakie korzyści wypływają z zastosowania balasek plastikowych? Drewno próchnieje, mogą pojawić się drzazgi, które wywołują skaleczenia u bawiących się dzieci. Firmy specjalizujące się w wykonywaniu placów zabaw są zobowiązane do stosowania specjalnych materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. Dlatego szczeble do ławek często wykonane są z twardego PVC. Dzięki dużej wytrzymałości na zginanie, wysokiej trwałości szczeble do ławek wykonane z naszych sztachet plastikowych są często wykorzystywane w budownictwie.

W nowym 2011 roku umożliwiliśmy naszym klientom zakup sztachety plastikowej przygotowanej specjalnie do wykorzystania jako szczebel do ławki. Czy chcesz odnowić starą ławkę, czy  zbudować własną – masz do wykorzystania szczeble do ławek w 4 różnych długościach: 70 cm, 80 cm, 100cm oraz 120 cm. Wymiary dobraliśmy pod najczęstsze zamówienia klientów, którzy dokonywali zakupu sztachet plastikowych przycinanych na wymiar do wykorzystania w ławkach. W skład gotowego szczebla do ławki wchodzi zamontowany wewnątrz  profil drewniany, o przekroju odpowiadającym wewnętrznemu profilowi sztachety. Wraz z kantówką drewnianą montujemy dwie końcówki płaskie.  Szczebel należy zamontować do stelaża ławki zwykłym wkrętem do drewna, zastosowanie profilu drewnianego wzmacnia przymocowanie szczebla do konstrukcji ławki.

W wielu sklepach w całej Polsce spotkać można ławki wykonane ze sztachet plastikowych naszej produkcji. Polska Firma, wykorzystująca zaplecze toruńskich inżynierów i handlowców, oferuje swoje produkty w całej Polsce. Naszymi klientami są zarówno indywidualni klienci jak i firmy budowlane. Produkujemy zarówno gotowe wyroby z PVC jak i granulaty i regranulaty PVC dla producentów wielu znanych firm zajmujących się produkcją wyrobów z PVC. Zapewniamy wszystkich klientów że kupując nasze produkty wspierają Państwo polską gospodarkę oraz myśl techniczną.

 

Komentarze (0)
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
 Oceń wpis
   

Dla wszystkich naszych klientów -

składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne!

 

Firma Skowroński - producent wyrobów z polichlorku winylu. 

Komentarze (0)
Pochwyt na Poręcze - nowe kolory!
 Oceń wpis
   

Z radością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę wyrobów z polichlorku winylu. Ciesząca się dużą popularnością listwa poręczowa stosowana jako pochwyt na balustradę przy schodach od grudnia oferowana jest w następujących kolorach:

 • Zielony
 • Brązowy
 • Niebieski
 • Popiel jasny
 • Popiel ciemny
 • Sosna
 • Czarny

Decyzja o poszerzeniu zestawu kolorów została podjęta w ramach odpowiedzi na zainteresowanie klientów okładziną poręczową. Przypominamy, że stosowane są dwie grubości poręczówek: 6 i 8 mm. Przypominamy, że Listwa posiada atest PZH .

Wystarczy tylko wybrać kolor, a paczka zawierająca 20 mb poręczówki trafi do kupującego.

Przez 25 lat Firma Skowroński produkuje wyroby oparte na PVC. Doświadczenie i sprawdzone receptury są gwarantami jakości profili wykończeniowych. Listwa do nabycia w naszym Sklepie Internetowym.

  

Komentarze (0)
Nowe Kolory Sznura do Spawania Wykładzin
 Oceń wpis
   

Już od grudnia można zamówić w naszym Sklepie Internetowym Sznur do Spawania Wykładzin z PCV w nowych kolorach! Do tej pory od ręki był dostępny tylko kolor czarny, inne kolory można było zamówić na specjalne życzenie. Zdecydowaliśmy się do oferty dołączyć również Sznur Spawalniczy w nowych kolorach. Oferujemy szpule zawierające po ok. 130 mb sznura do łączenia wykładzin w kolorach:

 • Czarny
 • Brązowy
 • Popiel ciemny
 • Biały

Potwierdzamy również, że nadal możemy wykonać różne kolory realizując specjalne zamówienie klienta. W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży telefonicznie lub poprzez email.

Sznur do Spawania Wykładzin Podłogowych z PVC do nabycia w naszym Sklepie Internetowym.

 

Komentarze (0)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC