Firma Skowroński w domenie najwyższego poziomu
 Oceń wpis
   

Firma Skowroński dbając o bezpieczeństwo i renomę marki jest właścicielem czterech domen internetowych:

  • firmaskowronski.com.pl
  • firmaskowronski.com
  • firmaskowronski.eu
  • firmaskowronski.pl

Publicznie najbardziej rozpowszechniony jest adres drugiego poziomu czyli firmaskowronski.com.pl Klient wchodząc na każdy z powyższych adresów znajdował się na naszej stronie firmowej.

Jednakże wyszukiwarki internetowe traktowały każdą z tych domen jako strony zdublowane co w efekcie zmniejszało popularność witryny. 

Dążąc do prostoty podjęliśmy decyzję o ustanowieniu domeny najwyższego poziomu firmaskowronski.pl jako głównej domeny reprezentującej Firmę Skowroński w sieci Internet.

Ustanowiliśmy tzw. przekierowanie 301, które pozwoli przenieść cały ruch w poszczególnych domenach, ich pagerank do jednej domeny .pl.

 

Słowniczek pojęć z wikipedii:

Krajowa domena najwyższego poziomu (ang. ccTLD - country code top-level domain) - dwuliterowa domena najwyższego poziomu zarezerwowana dla państwa lub terytorium zależnego. Większość z nich odpowiada kodom krajów ze standardu ISO 3166-1.

W Domain Name System domeną drugiego poziomu jest domena znajdującą się w strukturze poniżej domeny najwyższego poziomu (TLD), inaczej ujmując domena drugiego poziomu jest subdomeną domeny najwyższego poziomu. Domeny drugiego poziomu są bardzo często rejestrowane przez rejestratorów krajowych domen najwyższego poziomu (ccTLD). Dla przykładu w Polsce bardzo popularną domeną drugiego poziomu jest .com.pl.

Przekierowanie 301 jest bardzo ważne w SEO, ponieważ przekierowuje ono 'moc'  linków kierującą na starą stronę na nową stronę. Dzięki czemu pozycja w Google nie spada po przeniesieniu strony pod nowy adres.

 

Komentarze (0)
Przypomnienie - węże ogrodowe po... Płotki i Pergole Białe do Ogrodu...
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC