White Hat Seo Firmy Skowroński
 Oceń wpis
   


 Dlaczego jesteśmy na pierwszej stronie w wyszukiwarkach?

Produkujemy Sztachety Plastikowe, Listwy Poręczowe, Listwy Wyobleniowe, Granulaty PVC. Sprzedajemy nasze produkty również w sklepie internetowym a to wymaga nie tylko szacunku wobec klienta, ale również wiarygodności w przekazywanych informacjach.

Dlatego na naszej stronie o - przykładowo - listwie poręczowej nie znajdziemy ukrytych słów (również w sklepie) , które przez swoja atrakcyjność zwiększą naszą pozycję w wyszukiwarce.

Stosowanie uznanych i akceptowanych metod optymalizacji i pozycjonowania SEO jest przysłowiowym Białym Kapeluszem w świecie westernów na Dzikim Zachodzie.

Poniżej przedstawiam rysunek który wywołał u autora tych słów skojarzenia do westernów.  Ostatnio w sieci pojawiła się grafika opisująca w zabawny sposób czym jest zw. Black Hat Seo.   

 

 Black Hat oznacza Czarny Kapelusz, który na Dzikim Zachodzie zwykle oznaczał złego bohatera. Dobrym bohaterem w świecie gdzie zdobywa się miejsce w czołówce wyników wyszukiwań jest Firma Skowroński.

Takie działania jak: strony doorway,  ukryty tekst, korzystanie z systemu wymiany linków, nadmierne stosowanie słów kluczowych, Cloaking są działaniami, które mogą usunąć stronę internetową z wyszukiwarek.

My takich metod nie stosujemy.


Firma Skowroński promując swoje produkty nie wykorzystuje krótkotrwałych, choć efektywnych metod pozycjonowania.


 Listwę poręczową opisują następujące słowa kluczowe: okładzina poręczowa, obicie plastikowe, poręcz przy schodach, pochwyt, pochwyt naścienny, pochwyt na poręcz, pochwyt poreczowy, pochwyt przyścienny.

Na stronie o Okładzinie Poręczowej znajdują się informacje, które odnoszą się do tego właśnie produktu i tylko one.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony firmowej oraz Sklepu Internetowego! 

 zapraszamy

Komentarze (2)
Pochwyt na poręcz 40x8 - uaktualnienie oferty
 Oceń wpis
   

Poręczówka w krążkach po 20 metrów oferowana w kolorach: Zielony, Czarny, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna, Popiel jasny i ciemny . Wykonana z polichlorku winylu posiadający specjalne właściwości ułatwiające montaż: po podgrzaniu łatwo nałożyć ją na poręcz o grubości 8 mm. Gładka politura jest miła w dotyku. Tylko 7,90 zł/mb.

 Okładzina Poręczowa po podgrzaniu w wysokiej temperaturze pozwala się łatwo nałożyć na poręcz.

Składając zamówienie zaznacz właściwy kolor .

Okładzina poręczowa PVC służy do pokrycia poręczy balustrad schodowych. Pasuje na płaskownik stalowy o wymiarach 40x8mm.
Okładzina Poręczowa wykonana jest zgodnie z normą:
PN-93/B-89020 Wyroby budowlane z tworzyw sztucznych. Okładzina poręczowa z plastyfikowanego poli(chlorku winylu). 

Komentarze (0)
Pochwyt na Poręcze - nowe kolory!
 Oceń wpis
   

Z radością informujemy, że poszerzyliśmy naszą ofertę wyrobów z polichlorku winylu. Ciesząca się dużą popularnością listwa poręczowa stosowana jako pochwyt na balustradę przy schodach od grudnia oferowana jest w następujących kolorach:

  • Zielony
  • Brązowy
  • Niebieski
  • Popiel jasny
  • Popiel ciemny
  • Sosna
  • Czarny

Decyzja o poszerzeniu zestawu kolorów została podjęta w ramach odpowiedzi na zainteresowanie klientów okładziną poręczową. Przypominamy, że stosowane są dwie grubości poręczówek: 6 i 8 mm. Przypominamy, że Listwa posiada atest PZH .

Wystarczy tylko wybrać kolor, a paczka zawierająca 20 mb poręczówki trafi do kupującego.

Przez 25 lat Firma Skowroński produkuje wyroby oparte na PVC. Doświadczenie i sprawdzone receptury są gwarantami jakości profili wykończeniowych. Listwa do nabycia w naszym Sklepie Internetowym.

  

Komentarze (0)
Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC