Szczeble do Ławek czyli na Nowy Rok Nowe Produkty
 Oceń wpis
   

Miniony rok przyniósł wiele spostrzeżeń dla naszej firmy. Sztacheta Plastikowa wykonana z PVC , która zgodnie z przeprowadzoną kampanią może być wykorzystywana do konstrukcji ogrodzeń jak i mebli ogrodowych przyniosła dużą liczbą zamówień. Spora część sprzedaży przeznaczona była dla klientów wykonujących z tej sztachety przeróżne ławki. Szczeble do ławek wykorzystywane były – jak twierdzą nasi klienci - w ogrodzie oraz do ławek montowanych na cmentarzu. Otrzymaliśmy zdjęcia przedstawiające ławki cmentarne oraz ogrodowe zbudowane z naszych sztachet plastikowych.

Ze sztachety plastikowej można skonstruować nową ławkę na stelażu stalowym, lub odrestaurować starą ławkę np. drewnianą. Jakie korzyści wypływają z zastosowania balasek plastikowych? Drewno próchnieje, mogą pojawić się drzazgi, które wywołują skaleczenia u bawiących się dzieci. Firmy specjalizujące się w wykonywaniu placów zabaw są zobowiązane do stosowania specjalnych materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. Dlatego szczeble do ławek często wykonane są z twardego PVC. Dzięki dużej wytrzymałości na zginanie, wysokiej trwałości szczeble do ławek wykonane z naszych sztachet plastikowych są często wykorzystywane w budownictwie.

W nowym 2011 roku umożliwiliśmy naszym klientom zakup sztachety plastikowej przygotowanej specjalnie do wykorzystania jako szczebel do ławki. Czy chcesz odnowić starą ławkę, czy  zbudować własną – masz do wykorzystania szczeble do ławek w 4 różnych długościach: 70 cm, 80 cm, 100cm oraz 120 cm. Wymiary dobraliśmy pod najczęstsze zamówienia klientów, którzy dokonywali zakupu sztachet plastikowych przycinanych na wymiar do wykorzystania w ławkach. W skład gotowego szczebla do ławki wchodzi zamontowany wewnątrz  profil drewniany, o przekroju odpowiadającym wewnętrznemu profilowi sztachety. Wraz z kantówką drewnianą montujemy dwie końcówki płaskie.  Szczebel należy zamontować do stelaża ławki zwykłym wkrętem do drewna, zastosowanie profilu drewnianego wzmacnia przymocowanie szczebla do konstrukcji ławki.

W wielu sklepach w całej Polsce spotkać można ławki wykonane ze sztachet plastikowych naszej produkcji. Polska Firma, wykorzystująca zaplecze toruńskich inżynierów i handlowców, oferuje swoje produkty w całej Polsce. Naszymi klientami są zarówno indywidualni klienci jak i firmy budowlane. Produkujemy zarówno gotowe wyroby z PVC jak i granulaty i regranulaty PVC dla producentów wielu znanych firm zajmujących się produkcją wyrobów z PVC. Zapewniamy wszystkich klientów że kupując nasze produkty wspierają Państwo polską gospodarkę oraz myśl techniczną.

 

Komentarze (0)
Wesołych Świąt i Szczęśliwego... Zasada Pareta po raz drugi

Komentarze

Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC