Zasada Pareta w zastosowaniu na przykładzie
 Oceń wpis
   

 Najogólniej, zasada ta określa, że 80% zjawisk generowanych jest przez 20% przyczyn. Od włoskiego socjologa nazwę tę wykorzystał Joseph Juran w połowie ubiegłego wieku stwierdzając że 80% problemów powstaje z 20% przyczyn.

Tę zasadę szeroko stosuje się w biznesie. Dzięki jej stosowaniu w naszej firmie możemy osiągnąć lepsze wyniki poprzez poprawienie organizacji czasu i skupieniu się na 20% produktów które dają największy obrót.

Jak podają wyniki naszych analiz najbardziej popularnym produktem z naszej oferty wyrobów z polichlorku winylu jest Pochwyt na Poręcz. Znany również pod nazwą Listwa Poręczowa, poręczówka jest często wyszukiwana przez klientów i kupowana na naszym Sklepie Internetowym. Kupowana jest nie tylko przez firmy budowlane przeprowadzające usługi wykańczania wnętrz w klatkach schodowych, ale również przez spółdzielnie mies.zkaniowe w całej Polsce, szkoły i przedszkola oraz inne organizacje użytku publicznego.

Szeroka oferta poręczówek znajduje swoich nabywców dzięki wielu kolorom: Zielony, Czarny, Popiel, Brąz, Zielony, Niebieski, Sosna. Dwa rodzaje wymiarów Okładziny Poręczowej zupełnie zaspokaja potrzeby klientów - oferujemy w wersji na płaskownik o wymiarach 40x6 oraz 40x8. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, poręczówka zgodna jest z Polską normą PN-93/B-89020.

Okładzina Poręczowa w krążkach 20 metrowych cieszy się dużą popularnością i jest to jeden z najbardziej poszukiwanych produktów z naszego asortymentu. O drugim naszym produkcie napiszemy kolejnym razem.

Listwa Poreczowa
 

Komentarze (0)
Analiza marketingowa Firmy... Nowe Kolory Sznura do Spawania...

Komentarze

Najnowsze komentarze
2017-10-06 13:37
xcxcx:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Do czoła dołóż sobie te żelzsko
2017-06-01 17:55
macis:
Jak założyć Pochwyt na Poręcz
Da radę żelazkiem pochwyt podgrzać?
2015-02-12 20:07
wispawel12:
Nowe Poręczówki na zamówienie
Uległeś wypadkowi?Doznałeś obrażeń?Nie czekaj zgłoś się już dziś!!!Przyjmujemy zgłoszenia od[...]
O mnie
FirmaSkowronski
Trwałe Wyroby - Trwałe Kontakty: Przetwórstwo i Produkcja z PVC